صفحه اصلی / رینوپلاستی / جراحی بینی اقساطی در تهران سال ۱۴۰۲
۶ دقیقه

جراحی بینی اقساطی در تهران سال ۱۴۰۲

آنچه می خوانید...

از آنجاییکه عمل بینی یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی در ایران شناخته می شود و خیلی از افراد به دلیل داشتن هزینه های سنگین این عمل، نیاز به انجام جراحی بینی اقساطی دارند، در این مقاله قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم. عمل بینی منجر به بالا رفتن اعتماد به نفس در افراد شده و در خیلی از مواقع با برطرف کردن عیب ها و نقص های بینی، منجر به تنفس راحت تر برای شخص می شود.

جراحی بینی اقساطی

جراحی بینی اقساطی در تهران

جراحی بینی امروزه در مراکز مختلفی در تهران انجام می شود که شامل کلینیک ها و مراکز درمانی مجهز می باشد. این عمل به دلیل هزینه های بالای آن در زمان جراحی و انجام آزمایشات و مراقبت های بعد از عمل، امکان پرداخت یکباره هزینه ها برای عده ای ممکن نبوده و نیاز به پرداخت قسطی آن دارند. این شرایط در یکسری از مراکز درمانی و توسط بعضی از پزشکان امکان پذیر می باشد. برای انجام این کار علاوه بر در نظر گرفتن این مزیت برای شما، نیاز است تا از مهارت پزشک جراح و کلینیکی که در آن جراحی انجام می شود نیز مطمئن شوید. همه این عوامل در کنار هم باعث شده تا شما علاوه بر داشتن عمل جراحی مناسب و نتیجه رضایت بخش، از پس هزینه های آن نیز بر آیید. در این بین مراقب تبلیغات افراد سودجو باشید تا با صرف هزینه کمتر، با مشکلات بیشتری مواجه نشوید.

هزینه جراحی بینی

جراحی بینی یا رینوپلاستی چگونه است؟

از اولین جراحی های زیبایی، عمل بینی می باشد که در این جراحی، پزشک متخصص غضروف و استخوان بینی شما را برای رسیدن به ظاهر بهتر، تغییر می دهد. در جراحی رینوپلاستی اول از همه فرد باید تحت بیهوشی قرار گیرد تا مراحل جراحی به راحتی انجام شود. عمل بینی به شخص کمک می کند تا اعتماد به نفس بیشتری پیدا کرده و نواقص ظاهری و همچنین مشکلات تنفسی موجود در ساختار بینی و تنفس آن از بین رود. از آنجاییکه خیلی از مواقع داشتن مشکل تنفسی باعث اختلال در خواب و ایجاد ناراحتی های جانبی برای فرد می شود، از بین بردن این مشکلات به شخص کمک زیادی می کند. شما می توانید با جراحی بینی اقساطی از پس هزینه های این عمل بر آمده و شرایط تنفسی و ظاهری صورت خود را بهتر نمایید.

مرحله بعد از بیهوشی فرد، ایجاد برش هایی در بخش های مختلف بینی می باشد که با هدف تغییرات ایجاد می شود. این برش ها بر اساس تشخیص پزشک و شرایط بینی فرد و همچنین نتیجه مورد نظر بیمار انجام می شود. بعد از جداسازی پوست بینی از استخوان و غضروف های زیرین، برش هایی در ناحیه استخوانی اضافی بینی ایجاد شده تا بخش های اضافی آن برداشته شود. در طول عمل رینوپلاستی پوست اضافی، چربی های اضافی و غضروف اضافی برداشته شده تا فرم و اندازه بینی بهتر شود. در نهایت با ایجاد بخیه در بخش های داخلی و بیرونی، محل برش ها را بسته و روند جراحی بینی با پانسمان به اتمام می رسد.

هزینه عمل بینی شامل چه مواردی است؟

هزینه بیهوشی در رینوپلاستی: در طول عمل نیاز است بیمار توسط متخصص بیهوشی، مورد بیهوشی قرار بگیرد تا در طول عمل دردی را احساس نکند. همچنین این موضوع باعث شده تا مراحل عمل را راحت تر انجام دهد و پرستار متخصص بیهوشی، بیمار را زیر نظر دارد.

هزینه های قبل و بعد از عمل بینی: هزینه این جراحی تنها مختص به زمان عمل نبوده و فرد برای نتیجه بهتر نیاز است که قبل و بعد از جراحی رینوپلاستی، هزینه ویزیت پزشک را پرداخت نماید. بیمار نیاز دارد تا از هزینه های مشاوره، جلسات آمادگی و معاینه های بعد از عمل آگاه باشد تا هزینه واقعی عمل را بهتر تخمین زند. همچنین انجام آزمایشات، عکس برداری و خرید لوازمی مانند کیسه های یخ و اسپری های بینی یا پمادهای ترمیمی که بعد و قبل از عمل بیمار و پزشک برای بررسی بهتر و بیشتر به آنها نیاز دارند، از دیگر هزینه های این عمل می باشد.

پیچیدگی های جراحی زیبایی بینی: عمل رینوپلاستی مانند هر جراحی دیگری دارای چالش ها و پیچیدگی های خاص خود می باشد. هرچه این جراحی پیچیده تر باشد، هزینه آن نیز به طبع افزایش می یابد. پیچیدگی های جراحی باعث افزایش زمان بیشتر عمل شده و جراحی را دشوارتر و طولانی تر می کند. علاوه بر این موارد، افرادی که دارای غضروف ضعیف تر می باشند، ممکن است نیاز به تقویت غضروف داشته باشند. همچنین گوشت و استخوان های بینی برای بینی های گوشتی گران تر می باشد. همه این موارد منجر به افزایش هزینه های شما شده و می توانید قبل از انجام عمل، این موارد را نیز بررسی کرده تا در صورت وجود هر کدام از آنها بتوانید هزینه عمل را با دقت بیشتری برآورد نمایید و در صورت نیاز، جراحی بینی اقساطی انجام دهید.

هزینه جراحی بینی

بیشتر بدانید: بهترین جراح پلک در تهران

مزایای عمل بینی و جراحی بینی اقساطی چیست؟

جراحی بینی دارای مزایای مختلفی بوده که شامل موارد زیر است:

  • اگر بینی شما در حین تصادف و یا بر اثر فعالیت های ورزشی شکسته یا کچ شده است، می توانید با عمل رینوپلاستی آن را درمان نمایید
  • در مواقعی که بینی کج داشته و سیتوم بینی شما دارای انحراف است می توانید با کمک این عمل آن را صاف کرده و راه تنفس خود را باز نمایید تا راحت تر نفس بکشید
  • وقتی دارای مشکلات پولیپ و شرایط تنفسی سخت می باشید، جراحی بینی می تواند به آن کمک نماید
  • اگر بینی بزرگی دارید، می توانید با کمک این عمل فرم آن را تغییر داده و اندازه بینی را کوچک نمایید
  • قوز و برآمدگی بینی را می توانید با کمک جراحی بینی از بین ببرید
  • بینی های گوشتی و داشتن نوک بینی نا متقارن و چاق نیز با کمک جراح بینی حاذق می تواند باریک و کوچک شود
  • سوراخ های بینی با کمک رینوپلاستی کوچک تر شده و دارای قرینگی می شود
  • نوک بینی با کمک این جراحی صاف شده و به سمت بالا می رود
  • با کمک این عمل می توانید برجستگی روی بینی را برطرف نمایید تا علاوه بر داشتن بینی زیبا و متناسب در صورت، چهره خود را متقارن و زیبا نمایید

مطب چی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *