صفحه اصلی / تناسب اندام / لیپوماتیک ران پا | لاغری ران پا با جراحی لیپوماتیک
۷ دقیقه
[ratemypost]

لیپوماتیک ران پا | لاغری ران پا با جراحی لیپوماتیک

آنچه می خوانید...

یکی از موارد مهمی که میتواند بر سلامتی جسمی و روحی انسان تاثیر بگذارد، نداشتن تناسب اندام و یا چاقی در هر یک از نواحی بدن است و از شایع ترین نواحی که افراد از چاقی آن رنج میبرند، ناحیه ران ها می باشند، از این رو این بسیاری از افراد به دنبال روش های درمانی و زیبایی لیپوماتیک ران پا هستند.

افزایش چربی در ناحیه ران، علاوه بر از دست دادن زیبایی میتواند سبب بروز موارد دیگری همانند، افزایش وزن، خطر بیماری های قلبی عروقی، ساییدگی زانو، پوکی شدید استخوان و… شود.

لیپوماتیک ران امروزه یکی از شیوه های درمانی تاثیر گذار برای آن دسته از افرادی که دچار چاقی در ناحیه ران های پا هستند است . لازم است بدانید که لیپوماتیک، این شیوه درمانی دارای انواع مختلفی از روش های انجام لیپوماتیک است.

چه افرادی کاندید مناسبی برای عمل لیپوماتیک ران هستند؟

در صورتی که شما هم متقاضی انجام عمل لیپوماتیک ران هستید، لازم است بدانید که با انجام این عمل، سلول های چربی بدن خرد و از بدن خارج می شوند و در مواردی از این چربی ها به خواسته بیمار در دیگر نواحی بدن از نظیر سینه ها و باسن جهت افزایش حجم و فرم دهی استفاده می شود.

 • افرادی که متقاضی و یا کاندید مناسبی برای انجام عمل لیپوماتیک می باشند اغلب دچار چاقی در قسمت ران ها هستند که این چاقی به دو شکل ظاهر می شود که این دو شکل عبارتند از:
 • در صورتی که قسمت های داخلی فرد بیمار چاق باشد، در هر بار راه رفتن ران ها دچار ساییدگی می شوند که این موضوع سبب عرق سوز شدن فرد بیمار و تاثیر گذاشتن بر روی راه رفتن او می شود.
 • اما در مواردی دیگر، چربی ها ممکن است در قسمت های خارجی ران پا فرد بیمار تجمع کنند که این موضوع در زمان پوشیدن لباس های تنگ، باعث به چشم آمدن برجستگی ها و زیر سوال رفتن تناسب اندام می شود.

در هر دو صورت افراد جهت از بین بردن چربی های اضافی ران پا می توانند از روش معجزه آسای لیپوماتیک ران استفاده کنند تا اعتماد به نفس از دست رفته خود را دوباره بازگردانند.

لیپوماتیک ران پا

مزایای انتخاب روش زیبایی لیپوماتیک ران

این عمل زیبایی همانند سایر عمل ها مزایا و معایبی را در خود جای داده است که در ادامه قصد داریم مزایا آن را برای متقاضیان به طور کامل شرح دهیم.

مزایای عمل زیبایی پیکرتراشی ران پا به شرح زیر می باشد:

 • این عمل زیبایی تنها چند ساعت طول می کشد و بعد از گذشت این چند ساعت شما به اندام ایده آل خود دست خواهید یافت.
 • با انتخاب عمل لیپوماتیک ران، تنها چربی های این ناحیه برداشته خواهند شد بدون اینکه تاثیری بر دیگر نواحی بدن داشته باشد مگر به خواست خودتان.
 • حذف چربی از قسمت ران پاها به صورت کاملا یکنواختی انجام می شود.
 • این عمل زیبایی بدون هیچ گونه درد و خونریزی است.
 • با استفاده از لیپوماتیک، میتوانید افتادگی پوست ران های خود را درمان کنید.
 • از چربی های استخراج شده این عمل میتوانید جهت حجیم کردن سایر نقاط بدن خود استفاده کنید.
 • این عمل زیبایی، دارای دوره نقاهت بسیار کوتاهی است.
 • اگر قصد دارید یک اندامی ایده آل، در مدت زمان کوتاهی بدست آورید، ما روش زیبایی و درمانی لیپوماتیک را پیشنهاد می کنیم .

معایب و خطرات انتخاب روش زیبایی لیپوماتیک ران

عمل زیبایی لیپوماتیک ران و یا پیکر تراشی ران علاوه بر مزایا دارای معایبی است که در ادامه به این معایب و یا عوارض های این عمل زیبایی به طور کامل اشاره کرده ایم.

عوارض و یا معایب عمل لیپوماتیک عبارتند از :

 • بروز کوفتگی موقتی در بدن فرد بیمار: بروز این عارضه در افرادی که دارای سن بالایی هستند بسیار بیشتر از سایر افراد است و از دلایل آن هم میتوان به ارتعاشاتی که به وسیله دستگاه به وجود می آید اشاره کرد.
 • در صورتی که فرد متقاضی پس از انجام عمل لیپوماتیک ران، به نکاتی از قبیل عدم ورزش کردن و عدم داشتن رژیم غذایی سالم توجه نداشته باشد، امکان بازگشت و یا بزرگ شدن سلول های چربی باقی مانده بسیار زیاد است پس از این رو این روش را یک روش تضمینی برای آینیده خود  جهت لاغری ندانید.
 • در صورتی که در حین عمل، نکات بهداشتی رعایت نشود ممکن است بیمار مبتلا به عفونت های بعد از عمل جراحی شود.

در ادامه ما تعدادی از نکاتی که لازم است قبل از انجام لیپوماتیک ران جهت کاهش عوارض این عمل را رعایت کنید را شرح داده ایم که عبارتند از:

قبل از انجام عمل، در صورت مصرف هر نوع داروی خاص آن را به پزشک خود اطلاع دهید و در صورت تجویز دکتر مصرف این داروها را قطع و یا ادامه دهید.

 • جهت کاهش درد خود تمامی داروهای تجویز شده از قبیل مسکن ها را مصرف نمایید.
 • شب قبل از عمل لیپوماتیک ران، به خوبی استراحت کنید.
 • به مقدار زیاد مایعات مصرف کنید.
 • تا حد زیاد از مصرف نمک خودداری کنید.

آیا عمل لیپوماتیک ران همراه با درد است؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که طبق تحقیقات انجام داده شده، این عمل زیبایی به عنوان عملی ایمن و بدون درد شناخته شده است اما این موضوع در صورتی است که شما فرد مناسبی برای انجام این عمل زیبایی باشید و عمل شما زیر نظر یک متخصص انجام شود است زیرا در غیر این صورت، ممکن است بافت های شما دچار آسیب و چربی های بدن شما به خوبی از بدنتان خارج نشوند که این موضوع علاوه بر ایجاد درد ممکن است آسیب های جبران ناپذیری را به شما وارد کند.

لازم است بدانید که تعدادی از پزشکان جهت جلوگیری از درد کمی که ممکن است بیماران آنرا تجربه کنند از تزریق ماده بی‌حسی قبل از انجام عمل زیبایی پیکرتراشی به صورت موضعی و یا عمومی استفاده  می کنند اما با این حال باز هم نگران نباشید زیرا که پزشک، قبل از انجام عمل لیپوماتیک ران، جهت کاهش دردهای پس از این عمل در جلسات مشاوره، راهکارهایی را جهت جلوگیری از دردهای حین عمل لیپوماتیک و بعد از آن را به شما عزیزان ارائه می دهد.

لیپوماتیک ران پا

دوران نقاهت لیپوماتیک ران پا

توجه داشته باشید جهت دریافت نتیجه مطلوب از این روش زیبایی لازمم است پس از عمل نکاتی را رعایت و دورانی را به عنوان دوران نقاهت پس از جراحی لیپوماتیک ران بگذرانید که در ادامه به شرح این موارد پرداخته ایم.

از مهم ترین و تاثیرگذار ترین مواردی که رعایت نکردن آن میتواند نتیجه عمل را تحت تاثیر خود قرار دهد، عدم مراقبت های غذایی و نداشتن یک غذایی سالم است. از این رو ما پیشنهاد می کنیم که در این رژیم غذایی خود از مقوی ترین مواد غذایی ها استفاده کنید به طور مثال: استفاده از انواع مواد ویتامینی و پروتئینی میتواند برای شما بسیار مفید باشد.

از دیگر موارد مهمی که باید پس از عمل لیپوماتیک ران به آن توجه داشته باشید، استراحت کردن است. توجه کنید که پس از این عمل نباید تحرک زیادی داشته باشید و تا پس از گذشت یک هفته الی ده روز حتی برای انجام کارهای ساده و روزمره خود سعی کنید از اطرافیان خود کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *