بهترین دکتر قلب در گرگان

متخصص بیماری های قلب و عروق

تهران ، خیابان شریعتی، بالاتر از تقاطع ظفر، کوچه صادقیان، ساختمان پزشکان پارس

0
(0)

تهران

دکتر یاسمین افسری

متخصص قلب و عروق ، فلوشیپ الکتروفیزیولوژِی

تهران، خیابان ولیعصر، ابتدای توانیر، روبروی بیمارستان دی، پلاک ۲، ساختمان پزشکان ۴ ، واحد ۲۰

0
(0)

تهران

دکتر قربانی شریف

متخصص قلب و عروق

رامسر، روبروی بیمارستان امام سجاد، ساختمان منصور، واحد8

0
(0)

رامسر - تهران

دکتر لیا میرصفایی

متخصص قلب

تهران، خیابان آیت اله کاشانی، نرسیده به جنت آباد، بین سازمان برنامه و شقایق، خیابان لاله شمالی، بن بست دوم شرقی، مجتمع آپادانا، پلاک۱۲، ط۳ جنوبی، و۱۴

0
(0)

تهران

دکتر مرجان ثابتی

متخصص قلب و عروق

تهران- خیابان ظفر، حد فاصل شریعتی و نفت، پلاک 57، طبقه 4 ، واحد 15

02126424560

4
(1)

تهران

دکتر ندامهرعلیزاده

متخصص قلب و عروق

تهران، شهرک اکباتان، بلوار نفیسی، ساختمان سایه، پلاک 71 طبقه فوقانی بانک سینا طبقه 4 واحد17
تهران، نازی آباد خیابان شهید رجایی، بالاتر از میدان بهشت، رو به روی خیابان اکبر بهشتی، ساختمان مهستان، طبقه دوم، واحد 6

02144673632

0
(0)

تهران

دکتر پریسا مولایی

یافتن بهترین دکتر قلب در گرگان نیازمند تحقیق و بررسی دقیق است. برای انتخاب یک دکتر قلب ماهر و با تجربه، چندین معیار وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. این معیارها شامل تجربه و تخصص پزشک، نظرات و تجربیات بیماران قبلی، دسترسی به تجهیزات پیشرفته و فناوری‌های جدید درمانی، و همچنین میزان همکاری و ارتباط پزشک با بیمار است.

برای شروع، می‌توانید با جستجو در اینترنت و مطالعه نظرات و ارزیابی‌های موجود در سایت‌های معتبر پزشکی و شبکه‌های اجتماعی، لیستی از پزشکان مطرح در زمینه قلب در گرگان تهیه کنید. همچنین، سوال کردن از دوستان، خانواده و آشنایانی که تجربه درمان قلبی داشته‌اند می‌تواند اطلاعات ارزشمندی را در اختیار شما قرار دهد.

یافتن بهترین دکتر قلب در گرگان

پس از تهیه لیستی از پزشکان مورد نظر، می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت‌های شخصی آن‌ها یا تماس با دفاتر کاری‌شان، اطلاعات بیشتری در مورد تخصص‌ها، سوابق تحصیلی و حرفه‌ای، و همچنین رویکردهای درمانی‌شان به دست آورید.

علاوه بر این، مراجعه به مراکز درمانی معتبر و بیمارستان‌هایی که دارای بخش‌های تخصصی قلب هستند، می‌تواند فرصتی برای ملاقات و مشاوره با پزشکان متخصص فراهم کند. در این دیدارها، می‌توانید سوالات خود را مطرح کرده و با توجه به پاسخ‌ها و نحوه ارتباط پزشک، تصمیم نهایی خود را اتخاذ کنید.

در نهایت، انتخاب بهترین دکتر قلب در گرگان بستگی به نیازها و شرایط فردی شما دارد. مهم است که پزشکی را انتخاب کنید که احساس راحتی و اعتماد به او داشته باشید و بتوانید با او در طول فرآیند درمان ارتباط خوبی برقرار کنید.

 

بهترین متخصص قلب و عروق / بهترین دکتر قلب در کرج / بهترین دکتر قلب در شیراز / بهترین دکتر قلب در قزوین / بهترین دکتر قلب در قم