فوق تخصص فشار خون در کرمانشاه

متخصص بیماری های قلب و عروق

تهران ، خیابان شریعتی، بالاتر از تقاطع ظفر، کوچه صادقیان، ساختمان پزشکان پارس

0
(0)

تهران

دکتر یاسمین افسری

متخصص قلب و عروق ، فلوشیپ الکتروفیزیولوژِی

تهران، خیابان ولیعصر، ابتدای توانیر، روبروی بیمارستان دی، پلاک ۲، ساختمان پزشکان ۴ ، واحد ۲۰

0
(0)

تهران

دکتر قربانی شریف

متخصص قلب و عروق

رامسر، روبروی بیمارستان امام سجاد، ساختمان منصور، واحد8

0
(0)

رامسر - تهران

دکتر لیا میرصفایی

متخصص قلب

تهران، خیابان آیت اله کاشانی، نرسیده به جنت آباد، بین سازمان برنامه و شقایق، خیابان لاله شمالی، بن بست دوم شرقی، مجتمع آپادانا، پلاک۱۲، ط۳ جنوبی، و۱۴

0
(0)

تهران

دکتر مرجان ثابتی

متخصص قلب و عروق

تهران- خیابان ظفر، حد فاصل شریعتی و نفت، پلاک 57، طبقه 4 ، واحد 15

02126424560

4
(1)

تهران

دکتر ندامهرعلیزاده

متخصص قلب و عروق

تهران، شهرک اکباتان، بلوار نفیسی، ساختمان سایه، پلاک 71 طبقه فوقانی بانک سینا طبقه 4 واحد17
تهران، نازی آباد خیابان شهید رجایی، بالاتر از میدان بهشت، رو به روی خیابان اکبر بهشتی، ساختمان مهستان، طبقه دوم، واحد 6

02144673632

0
(0)

تهران

دکتر پریسا مولایی

کرمانشاه، یکی از شهرهای مهم و تاریخی ایران است که از نظر خدمات پزشکی و درمانی نیز دارای وضعیت بسیار مطلوبی است. در این شهر، مراکز تخصصی فشار خون با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا و با همکاری پزشکان و متخصصان برجسته، خدماتی با کیفیت بالا ارائه می‌دهند که می‌تواند به بهبود وضعیت سلامت جامعه کمک شایانی نماید.

تجهیزات پیشرفته

مراکز تخصصی فشار خون در کرمانشاه از تجهیزات پیشرفته و مدرن برای تشخیص و درمان بیماران استفاده می‌کنند. این تجهیزات شامل دستگاه‌های پیشرفته اندازه‌گیری فشار خون، الکتروکاردیوگرافی (ECG) و دستگاه‌های تصویربرداری مانند ایکوکاردیوگرافی و انگیوگرافی می‌باشند.

پزشکان متخصص و مجرب

در مراکز تخصصی فشار خون کرمانشاه، پزشکان و متخصصان با تجربه و مجرب فعالیت می‌کنند که با دانش و تجربه‌ی خود به بهبود وضعیت بیماران کمک می‌کنند. این پزشکان با دقت و حرفه‌ای به تشخیص و درمان بیماران می‌پردازند و از جدیدترین روش‌های درمانی استفاده می‌کنند.

خدمات شخصی‌سازی شده

مراکز تخصصی فشار خون در کرمانشاه، خدماتی را ارائه می‌دهند که به نیازهای ویژه‌ی هر بیمار پاسخ می‌دهد. این خدمات شامل مشاوره تغذیه، برنامه‌های ورزشی مناسب و نظارت دقیق بر فشار خون بیماران می‌باشند.

تحقیقات پیشرفته

مراکز تخصصی فشار خون کرمانشاه به تحقیقات پیشرفته در زمینه‌ی فشار خون اختصاص داده‌اند. این تحقیقات با همکاری تیم‌های پزشکی و پژوهشی انجام می‌شوند و بهبود روش‌های تشخیص و درمان این بیماری را در دستور کار قرار می‌دهند.

ارائه خدمات جامع

مراکز تخصصی فشار خون در کرمانشاه، خدماتی جامع را ارائه می‌دهند که شامل تشخیص، درمان، پیگیری و آموزش بیماران می‌شود. این خدمات با هماهنگی بین پزشکان و سایر کادر درمانی ارائه می‌شود تا بهترین نتیجه‌ی ممکن برای بیماران حاصل شود.

 

بهترین متخصص قلب و عروق / بهترین دکتر فشار خون / فوق تخصص فشار خون در كرج / فوق تخصص فشار خون در مازندران / فوق تخصص فشار خون در مشهد / فوق تخصص فشار خون در یزد