فوق تخصص قوز قرنیه در شیراز

متخصص چشم و فوق تخصص جراحي پلاستيک و ترمیمی چشم و صورت

تهران ، خیابان ولیعصر ، بین پل همت و میدان ونک ، ساختمان 1266 (جنب ساختمان خورشید) ط4 ، و 13

2188775508

1
(1)

تهران

دکتر ابوالفضل رحیمی

جراح و متخصص چشم، فوق تخصص جراحی پلاستیک زیبایی و ترمیمی پلک

مازندران، قائم شهر، روبروی بانك ملی مركزی، ساختمان پزشكان آمين 24، واحد 409
بابل، چهار راه فرهنگ، برج جهانيان، طبقه پنجم ، واحد 25

01142216316

3.7
(3)

مازندران

دکتر ماریا شارع پور

متخصص چشم

شریعتی، بین میرداماد و ظفر، جنب ایستگاه مترو شریعتی خیابان مینا، ساختمان پزشکان قائم، طبقه دوم، واحد ۵

0
(0)

تهران

دکتر پریسا نخعی

جراح و متخصص بیماری های چشمی

تهران خیابان جردن بالاتر از میرداماد بن بست آناهیتا پلاک ۵ واحد ۱

02186080032

1
(1)

تهران

دکتر رضا عرفانیان سلیم

جراح و متخصص چشم

سعادت آباد ، بالاتر از میدان کاج ، جنب املاک الوند ، پلاک 34 طبقه 3 ، واحد 6

02122117009

3
(1)

تهران

دکتر پریسا حمامی

استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته در جراحی چشم، امری حیاتی برای حفظ و بهبود بینایی افراد است. برای رسیدن به این هدف، نیاز به فوق‌تخصص و تجربه‌ی بالا در حوزه جراحی چشم احساس می‌شود. در شیراز، با داشتن مراکز و متخصصینی با تجربه بالا در جراحی قوز قرنیه، می‌توان به بهترین نتایج دست یافت.

تکنولوژی روز

تکنولوژی‌های روز دنیا در جراحی چشم به جراحان این امکان را می‌دهد که با دقت بالا و کمترین خطا، جراحی‌های پیشرفته را انجام دهند. از جمله تکنولوژی‌هایی که در جراحی قوز قرنیه استفاده می‌شود، می‌توان به لیزرهای نانوثانیه و میکروثانیه اشاره کرد که با دقت بالا، قوز قرنیه را بهبود می‌بخشند.

تجربه بالا

تجربه و تخصص بالا در جراحی قوز قرنیه از اهمیت بسیاری برخوردار است. متخصصین با سابقه در این حوزه، با انجام جراحی‌های متعدد و پیچیده، به یک دقت و حساسیت بالا دست یافته‌اند که این امر باعث موفقیت بیشتر در جراحی‌های قوز قرنیه می‌شود.

ارائه خدمات جامع

مراکز جراحی قوز قرنیه در شیراز خدمات جامعی را ارائه می‌دهند که شامل مشاوره‌ی قبل و بعد از جراحی، امکانات تشخیصی پیشرفته، و پس از جراحی نیز پیگیری دقیق از وضعیت بیمار است. این ارائه خدمات جامع باعث اطمینان بیشتر بیماران در انتخاب مراکز جراحی قوز قرنیه می‌شود.

نتیجه‌گیری

در مجموع، با توجه به تکنولوژی‌های روز، تجربه بالا و ارائه خدمات جامع، جراحی قوز قرنیه در شیراز به یکی از بهترین گزینه‌ها برای بهبود وضعیت بینایی محسوب می‌شود. بهبود بینایی از اهمیت بالایی برخوردار است و انتخاب یک مرکز با تکنولوژی پیشرفته و تخصص بالا، این امر را برای شما فراهم می‌کند.

 

بهترین چشم پزشک / بهترین دکتر بیماری قوز قرنیه / فوق تخصص قوز قرنیه در اصفهان / فوق تخصص قوز قرنیه در اهواز / فوق تخصص قوز قرنیه در تبریز