فوق تخصص جراحی پلاستیک

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تهران، اقدسیه، خیابان موحد دانش، روبروی سپند، نبش کوچه نیلوفر، مجتمع فوق تخصصی پزشکان صاحبقرانیه،‌ پلاک ۲، طبقه ۶ واحد ۶۰۵

02126140650

5
(1)

تهران

IMG_9879

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی

تهران، ولنجک خیابان سیزدهم پلاک (13) طبقه 4 واحد 44

02126805267

3
(2)

تهران

6c77a36c-c8f3-4ba4-9a58-c71890422664

فلوشیپ تخصصی جراحی پستان و متخصص جراحی عمومی

یزد، خیابان کاشانی، ساختمان پزشکان آبادیس (روبروی بیمارستان مرتاض) طبقه ۳

0
(0)

یزد

doctor

فوق تخصص جراحی پلاستیک

تهران، ميدان ونک، نرسيده به پل همت، جنب ساختمان خورشيد، ساختمان ١٢٦٦، طبقه چهارم، واحد ١٤
شهریار، بین میدان فرمانداری و میدان حافظ مرکز جراحی تندیس شهریار

02188889004

3.4
(7)

تهران - شهریار

دکتر علی اکبر عطایی

فوق تخصص جراحی پلاستیک

جردن بالاتر از تقاطع میرداماد کوچه قبادیان شرقی پلاک ۵ طبقه دوم واحد ۷

02188879877

2
(1)

تهران

دکتر پرنیا

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

استان تهران، تهران، منطقه ۱۲، ایران – تهران- خيابان وحدت اسلامي – ميدان وحدت اسلامي – بيمارستان فوق تخصصي پوست رازي، خیابان وحدت اسلامی، ایران

09213585456

1
(3)

تهران

دکتر شهریار حدادی

فوق تخصص جراحی پلاستیک

نهران، خيابان ميرداماد، ميدان مادر(محسنی)، خيابان بهروز، كوچه شريفی، پلاک 4، واحد 2

22255037021

0
(0)

تهران

دکتر امیر رضا معتبر

فوق تخصص پلاستیک

زعفرانیه، میدان اعجازی، ساختمان صفا ۲ (ابتدای خیابان میرزایی، پلاک ۵۲) طبقه ۳، واحد ۷

02122179317

0
(0)

تهران

دکتر علیرضا بخشایی کیا

فوق تخصصی جراحی پلاستیک

تهران، ضلع شمال غربی میدان ونک، گاندی شمالی، پلاک ۸، طبقه سوم، واحد ۱۳

02188675511

0
(0)

تهران

دکتر بابک نیکو مرام

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

اهواز، کیانپارس، نبش 6 شرقی، پلاک 90

06133922893

2.6
(7)

اهواز

دکتر همایون زهتاب

فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی

تهران، خیابان جردن، بالاتر از بلوار گلشهر، جنب بانک مسکن، ساختمان ترژر، پلاک 191، طبقه سوم، واحد 301

2.1
(9)

تهران

دکتر علی نهاوندچی

فوق تخصص جراحی پلاستیک

آدرس : مشهد، حاشیه اصلی خیابان پرستار،بین احمدآباد و پرستار یک، ساختمان پورسینا ،طبقه اول

0
(0)

مشهد

دکتر-فرزادفرددد

بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک

اگر به دنبال بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک هستید، باید چندین تصمیم کلیدی بگیرید.شما باید تصمیم بگیرید که چه روشی را می خواهید انتخاب کنید، چه زمانی می خواهید جراحی خود را انجام دهید و کجا می خواهید عمل خود را انجام دهید. با این حال، بزرگ ترین تصمیمی که باید بگیرید این است که چه کسی جراحی شما را انجام خواهد داد. انتخاب یک جراح پلاستیک ماهر بهترین راه برای اطمینان از رضایت شما از نتایج جراحی است. در زیر نگاهی به عواملی که باید هنگام ارزیابی جراحان پلاستیک و نحوه نهایی کردن تصمیم خود در نظر بگیرید، آورده شده است.

اهمیت انتخاب بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک

انتخاب بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک دلهره آور است، اما برای جراحی شما تا حدی کنترل دارید. زیرا شما تصمیم می گیرید که چه کسی این روش را انجام دهد، با پرسنل پشتیبانی ملاقات خواهید کرد و مرکز را بازرسی می کنید. درواقع شما اولین کسی هستید که در مورد خواسته ها و اهداف خود مشورت می کنید. هنگامی که معیارهای خود را تعیین کردید، آن ها را با یک جراح پلاستیک واجد شرایط در میان بگذارید تا یک برنامه درست ایجاد کنید.
برای نتایج بهتر، بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک را انتخاب کنید
نتایج جراحی پلاستیک می تواند تاثیر بسیار مثبت یا ناخوشایندی بر سلامت عاطفی شما داشته باشد. برای مدیریت انتظارات خود و اجتناب از خطرات و تجدید نظرهای پرهزینه، دقت لازم است و وقت گذاشتن برای معاینه مناسب جراح بالقوه شما بسیار مهم است. با وجود جراحان بسیار، انتخاب از بین آنچه که یکی از دیگری را متمایز می کند، فراتر از اعتبار است.
ایمنی و اطمینان دانستن اینکه با چه کسی در این سفر شخصی شریک هستید، کلید ایجاد یک رابطه موفق است. گواهی نامه تحصیلی پزشکی تضمین می کند که جراح سال ها آموزش گسترده را گذرانده است، مهارت های پیچیده ای را برای تشخیص صحیح و طراحی موثرترین برنامه درمانی کسب کرده است و عوامل خطر را به حداقل می رساند و از خطر پیامدهای نامطلوب جلوگیری می کند.
عواملی که در انتخاب بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک باید در نظر گرفته شوند

بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک

انتخاب جراح پلاستیک در سایت ها یا جراحی که بیشترین تبلیغات را در تلویزیون انجام می دهد، اغلب بهترین اقدام نیست. انتخاب بهترین جراح پلاستیک برای تخصص شما مستلزم ارزیابی و مقایسه دقیق جراحان پلاستیک است که در روش مورد نظر شما تخصص دارند. در زیر عواملی که باید هنگام مقایسه جراحان پلاستیک در نظر بگیرید، آورده شده است:
حوزه های آموزشی و تخصصی
جراحی پلاستیک نیاز به دقت تخصصی دارد که به بهترین وجه از طریق آموزش دقیق به دست می آید. همانطور که جراحان را با هم مقایسه می کنید، حتما سوابق تحصیلی و اعتبار آن ها را بررسی نمایید که باید برای مشاهده در وب سایت جراح و در محل در مرکز جراحی آن ها در دسترس باشد. در حالت ایده آل، جراح پلاستیکی که انتخاب می کنید باید دارای موارد زیر باشد:
• دکترای پزشکی (MD)
• تکمیل رزیدنتی در جراحی عمومی و جراحی پلاستیک
• فلوشیپ در جراحی زیبایی یا پلاستیک
• آموزش مداوم که از طریق انجمن های حرفه ای ارائه می شود.
برخورد مناسب
ویژگی ‌های ذکر شده در بررسی ‌های مثبت (جراح پلاستیک) شامل رفتار خوب با بیمار، رفتار دوستانه کارکنان مطب ، تخصص جراح و گوش دادن به صحبت ‌های بیمار می شود. ویژگی های منفی برای عدم گزینش جراح شامل گوش ندادن به بیمار، عدم صلاحیت جراح و عدم تایید یا مسئولیت نتایج ضعیف می شود.
همانطور که با جراحان و کارکنان آن ها ملاقات می کنید، حتما شیوه جراح، مهارت های گوش دادن فعال و حساسیت به نیازها و نگرانی های خود را در نظر بگیرید..
عضویت حرفه ای در انجمن های پزشکی
عضویت در انجمن های حرفه ای تعهد جراح را به ارائه بالاترین کیفیت مراقبت به بیماران نشان می دهد. معمولا از جراحان دعوت می‌شود تا به این سازمان ‌ها بپیوندند که دسترسی اعضا را به منابع زیادی از جمله موارد زیر فراهم می ‌کنند:
• جلسات عضویت سالانه با سمینارهای آموزشی، فرصت ‌های شبکه سازی و قرار گرفتن در جریان جدیدترین تکنیک ‌های جراحی
• منابع کیفیت، مانند دستورالعمل های بالینی، معیارهای عملکرد و دسترسی به تحقیقات فعلی
• نشریات آموزشی که آخرین اخبار و روندهای فعلی در عرصه جراحی پلاستیک را برجسته می کند.

عکس های قبل و بعد عمل های جراحی پلاستیک:

جراحان پلاستیک ماهر کار خود را با اطمینان به نمایش می گذارند. وب سایت جراح باید حاوی تعداد زیادی عکس قبل و بعد از عمل مورد نظر شما، همراه با نظرات بیماران فعلی و گذشته باشد. تعداد فزاینده ‌ای از جراحان کلیپ‌ های ویدیویی را در سایت ‌های خود ارسال می‌ کنند تا نشان دهند چگونه یک روش می‌ تواند ظاهر شما را تغییر دهد. اگر وب سایت جراح فقط شامل یک یا دو عکس است، حتما در طول مشاوره خود بخواهید که عکس های اضافی را مشاهده کنید.

رهبری صنعت
برترین جراحان پلاستیک کشور، رهبران برجسته ای در صنعت جراحی پلاستیک هستند. آن ها در پنل ها در کنفرانس ها خدمت می کنند، در دانشگاه ها سخنرانی می کنند و برای بررسی کتاب های درسی و مقالات مجلات انتخاب می شوند. آن ها اغلب دفتری در انجمن های حرفه ای محلی خود دارند و مطالب تحقیقاتی بالینی را در جلسات سالانه ارائه می کنند. جراحان پلاستیک پیشرو نیز اغلب برای تألیف مطالب در کتاب ها دعوت می شوند.

استفاده از آخرین تکنیک های جراحی
ویژگی بارز بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک ، تمایل به بهبود مستمر تکنیک های جراحی است. آن ها به این هدف دست می یابند که همیشه در جریان آخرین پیشرفت ها در زمینه جراحی پلاستیک قرار می گیرند. همچنین بر روی جدیدترین تجهیزات جراحی سرمایه گذاری کرده و در سمینارهای آموزش مداوم برای حفظ مهارت های خود شرکت می کنند.

انگیزه جراح
دانستن اینکه چه چیزی به طور روزانه جراح شما را الهام می بخشد، مفید است. اگر میل به کمک به مردم برای داشتن احساس بهتر نسبت به خود داشته باشد، متوجه خواهید شد که در مسیر درستی هستید. اگر احساس می کنید که یک جراح فقط برای منافع مالی بیرون آمده است یا به سادگی علاقه ای به شناخت داستان شخصی شما ندارد، آن جراح ممکن است مناسب نباشد.

برخورداری از چشم هنری
برای تبدیل شدن به یک جراح پلاستیک دارای گواهی هیئت مدیره، سال ها تحصیلات عالی، آموزش و تجربه لازم است. اما یک جنبه وجود دارد که نمی توانید در مدرسه یاد بگیرید و آن توانایی هنری است. اغلب، خلاقیت و بینش تفاوت بین نتایج طبیعی و نتایج قابل توجه است. این موضوع بسیار خوبی برای مطرح کردن در اولین جلسه شما خواهد بود.

 

سخن آخر :
تصمیم گیری برای انتخاب بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک یک تصمیم بسیار جدی و شخصی است. عوامل زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید: ایمنی عمل، زمان بهبودی، نتایج جراحی و از همه مهم تر انتخاب بهترین جراح برای روش مورد نظرتان. برای انتخاب بهترین جراح پلاستیک، بیماران باید تحقیقاتی را انجام دهند تا اطمینان حاصل شود که جراحی که برای این عمل استخدام می‌کنند، بهترین پزشک برای این کار است.